KONST / Litografier / Litografi 16483112
nr 1648 3112
Pietro Dalla Santa
(1931-2002), Sverige
Litografi, Skärgårdsbåt på Stadsgården framför Katarinahuset, Slussen. Signerad, ea-upplaga. Bildmått: 37,5x23,5 cm, yttermått inklusive ram: 54x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 oktober 2024
kl 19:35:35
7/10 18:43:33
Pietro Dalla Santa
Läs mer om Pietro Dalla Santa
Pietro Dalla Santa
Läs mer om Pietro Dalla Santa
nr 1648 3112
Pietro Dalla Santa
(1931-2002), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 7 oktober 2024 |
| 7/10 18:43:33 | 1 | Vinnande bud |
Pietro Dalla Santa